O nas

Firma LAKIERNIA MEBLI L&T została założona w Poznaniu w 1993 roku. Powstała z istniejącego wcześniej zakładu malarskiego oraz stolarskiego meblowego . Na dzień disiejszy LAKIERNIA MEBLI TOMASZ LESIŃSKI . Wiele lat praktyki w lakierach i produkcji mebli zaowocowało zdobyciem dużego doświadczenia w dziedzinie ochrony i dekoracji artykułów meblowych.

Czym się zajmujemy?

Jako firma obecna i ceniona na rynku od lat, proponujemy Państwu profesjonalne usługi lakiernicze, obejmujące między innymi lakierowanie drzwi, lakierowanie MDF (płyt), lakierowanie frontów i lakierowanie mebli. Aby zadbać o elementy zewnętrzne, lakierowanie drzwi i lakierowanie frontów opiera się na wykorzystaniu wysokiej jakości lakierów posiadających filtr UV.

Produkujemy również fronty meblowe lakierowane, fronty fornirowane i formaki z płyty MDF oraz okleinowanych fornirem. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na współpracę z mniejszymi i większymi zakładami stolarskimi i wnętrzarskimi  na terenie całego kraju dla których to przez wiele lat wykonujemy nasze usługi. Realizujemy także zamówienia dla klientów indywidualnych.

Obsługujemy przede wszystkim producentów mebli małych i średniej wielkości jak również indywidualnych klientów. Usługi nasze wykonujemy lakierami poliuretanowymi i akrylowymi z filtrem UV, w całej palecie barw NCS lub RAL oraz ICA

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na fronty fornirowane i lakierowane, a także na usługi z zakresu lakierowania. Zapraszamy do współpracy.